It’s alive!

Wakacje! Ano, wreszcie nadszedł ten czas :) Choć urlop nie będzie dany wszystkim, to jednak letni sezon jakoś pozytywnie nakręca do życia, prawda? Ja czuję sporą ulgę mimo, że kolejne miesiące (zwłaszcza lipiec) nie będą obfite w błogie lenistwo, to jednak odpocznę od swojego głównego zajęcia. A co za tym idzie, zamierzam znów poświęcić więcej czasu blogowi. Trzymajcie kciuki by i smartkid wygospodarował nieco czasu! ;)

Swoją drogą, chciałem już napisać wcześniej, bo – jakby nie patrzeć – w Maczanym światku trochę się działo. Tyle, że starsi, szybsi, pełnoetatowi bloggerzy napisali chyba 99% tego co sam bym napisał, więc powielać to samo? Pozostały 1% to trochę mało by zabrać głos. Liczę po cichu, że nie wszyscy Czytelnicy wywalili applesauce z zakładek czy RSS’ów :)

Zacznę więc od tego, że DeepLine DEV opublikowało „dużą” wersję swojej nowej gry, pt. eBoo – space adventures HD – znaczy się na iPada! Co prawda nie jest to świeży news i zapewne przeczytaliście o tym już w innych miejscach, jednak z racji wcześniejszych informacji na temat tej gry oraz prawdopodobnej możliwości rozdawnictwa kodów na tę grę w ciągu nadchodzącego tygodnia, nie mogłem tego faktu przemilczeć ;)

Ponadto wraz z wersją „ajpedową” w App Store pojawiła się również aktualizacja wersji dla iPhone/iPodTouch przynosząca poprawę wydajności działania gry, nowy efekt towarzyszący lądowaniu i usuwająca zauważone błędy. Gra nie dość, że wykonana na wysokim poziomie, grywalna i zabawna to na dodatek nasza – polska! i tania jak przysłowiowy barszcz – zaledwie €0.79 za wersję na iPhone i tyle samo za wesję na iPada! Polecam :)