Kuba Baran

Kuba Baran

Nazywam się Kuba Baran i jest mi niezwykle miło, że postanowiłeś dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat. Jestem pasjonatem nowych technologii, który zdecydowanie zasługuje na miano geeka. W codziennej pracy zajmuje się szeroko pojętym segmentem IT. Począwszy od wspierania swoich klientów w kontekście wzrostu ich produktywności, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, urządzeń i aplikacji dostępnych na rynku, a kończąc na administracji kompleksowymi rozwiązaniami sieciowymi. Dodatkowo jestem współzałożycielem podcastu MacPodcast oraz redaktorem magazynu Mój Mac Magazyn.

Co najważniejsze moją największą pasją pozostaje ekosystem produktów Apple. Potencjał, jaki drzemie w sprzętach, które powstają w Cupertino, jest olbrzymi. Jego okiełznanie i wykorzystanie w kontekście codziennej pracy sprawia mi niezwykłą przyjemność. Automatyzacja zadań, odnajdywanie najlepszych w danej kategorii narzędzi, czy przygotowywanie rozwiązań, które ułatwiają i co najważniejsze uprzyjemniają codzienną pracę mi, oraz osobom, które ze mną współpracują to dla mnie największa wartość.

Jeżeli chciałbyś podjąć ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu. Wsparcie Ciebie, czy Twojej firmy w jak najlepszym wykorzystaniu produktów Apple będzie dla mnie nie tylko pracą, ale też przyjemnością. Z drugiej strony, jeżeli Ty chciałbyś podjąć ze mną współpracę w kontekście tego miejsca, to również zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli to miejsce odzwierciedla Twoje pasje, to zachęcam Cię również do subskrypcji mojego newslettera. Odpowiadając na Twoją pierwszą myśl, nie martw się o SPAM, nienawidzę go tak samo jak Ty, więc zadbam o to, żebyś nie pomyślał w ten sposób o wiadomościach ode mnie.