Kuba Baran

Kuba Baran

Nazywam się Kuba Baran i jest mi niezwykle miło, że postanowiłeś dowiedzieć się czegoś więcej na mój temat. Jestem pasjonatem nowych technologii, który zdecydowanie zasługuje na miano geeka. W codziennej pracy zajmuje się szeroko pojętym segmentem IT. Począwszy od wspierania swoich klientów w kontekście wzrostu ich produktywności, przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań, urządzeń i aplikacji dostępnych na rynku, a kończąc na administracji kompleksowymi rozwiązaniami sieciowymi. Dodatkowo jestem współzałożycielem podcastu MacPodcast

Co najważniejsze moją największą pasją pozostaje ekosystem produktów Apple. Potencjał, jaki drzemie w sprzętach, które powstają w Cupertino, jest olbrzymi. Jego okiełznanie i wykorzystanie w kontekście codziennej pracy sprawia mi niezwykłą przyjemność. Automatyzacja zadań, odnajdywanie najlepszych w danej kategorii narzędzi, czy przygotowywanie rozwiązań, które ułatwiają i co najważniejsze uprzyjemniają codzienną pracę mi, oraz osobom, które ze mną współpracują to dla mnie największa wartość.

Jeżeli chciałbyś podjąć ze mną współpracę, to zapraszam do kontaktu. Wsparcie Ciebie, czy Twojej firmy w jak najlepszym wykorzystaniu produktów Apple będzie dla mnie nie tylko pracą, ale też przyjemnością. Z drugiej strony, jeżeli Ty chciałbyś podjąć ze mną współpracę w kontekście tego miejsca, to również zapraszam do kontaktu.

Formularz kontaktowy znajdziesz pod tym linkiem.

Jeżeli to miejsce odzwierciedla Twoje pasje, to zachęcam Cię również do subskrypcji mojego newslettera. Odpowiadając na Twoją pierwszą myśl, nie martw się o SPAM, nienawidzę go tak samo jak Ty, więc zadbam o to, żebyś nie pomyślał w ten sposób o wiadomościach ode mnie.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej Nowak
8 lat temu

Witam…,
Panie Marku, mam prośbę o informacje, czy zna Pan jakiś sposób na usypianie i wybudzanie dysków zewnętrznych sieciowych. Planuję zakup takiego urządzenia pod Maca i chciałbym aby był do niego dostęp z różnych urządzeń Macowych z iphonem na czele ale poprzez jego wybudzanie. Musi stać w sypialni a non stop pracujący dysk nie jest cichy….;(
Będę wdzięczny za kilka sugestii….

Maciek

smartkid
8 lat temu
Reply to  Maciej Nowak

Hej, odezwij się proszę bezpośrednio do Marka na mantis30(at)applesauce.pl. Marek aktualnie nie jest czynny na blogu więc w ten sposób na pewno szybciej do niego dotrzesz.

Marek Gawryliszyn
3 lat temu

Aktywacja zdalnego pulpitu przez GPO
Mam pytanie do artykułu
nie mogę dodać użytkownika do pulpitu zdalnego
Ani przez Grupę Pulpit zdalny ani przez dodanie użytkownika
mam Domena windows 2012
Komputery windows 10
robię wszystko jak pan pisał mam komunikat
odmowa nawiązania połączenia ponieważ konto użytkownika nie jest autoryzowane do lodowania Zdalnego

3
0
Would love your thoughts, please comment.x