Nowa odsłona applesauce.pl

Od dłuższego czasu nowe wpisy w tym miejscu pojawiały się na tyle rzadko, że o jakiejkolwiek systematyczności nie mogło być mowy. Nie zmienia to jednak faktu, że ponowne ożywienie tego miejsca od dawna znajdowało się na mojej liście zadań. Ostatecznie zamysł, jaki towarzyszył powstaniu applesauce.pl, to zbudowanie bazy wiedzy, recenzji i porad, które oprą się próbie czasu i przez możliwie jak najdłużej będą stanowiły praktyczną wiedzę dla użytkowników sprzętu Apple, pasjonatów technologii i osób pracujących nad poprawą swojej produktywności. Mimo braku nowych wpisów miesięcznie odwiedza to miejsce około dziesięciu tysięcy osób. Ten potencjał, nie może zostać zmarnowany, zwłaszcza przez brak nowych treści. Czas wrócić do działania.

Postanowiłem, że zanim to nastąpi, musi zmienić się oblicze wizualne strony. Dzięki doskonałej współpracy z agencją Boldway, powstała nowa identyfikacja wizualna tego miejsca. Nie będę ukrywał, że jestem zachwycony zarówno wzajemnym zrozumieniem, jak i efektem finalnym podjętej pracy. W tej chwili wszystkie miejsca w sieci zostały już opatrzone nowym logo i towarzyszącymi grafikami. Jestem niezwykle ciekaw, jakie będą Wasze odczucia w stosunku do tej nowości. Zmienia się również strona główna. Co prawda wciąż kilka elementów, które planuję, wymaga wdrożenia lub poprawki, jednak nowa prostsza i bardziej czytelna odsłona witryny powinna wpłynąć pozytywnie na Wasz komfort w kontekście konsumowania treści.

Nie będę przedłużał. Dziś rozpoczyna się dla applesauce.pl drugie życie. Chcę, aby to miejsce stało się dla Was źródłem inspiracji i wiedzy, która ułatwi życie w świecie naszpikowanym technologią. Ma to być również uzupełnienie do tego, co robię aktualnie, współtworząc MacPodcast oraz pisząc w Mój Mac Magazyn.

Do przeczytania…

0 0 votes
Article Rating