Mój podcastowy debiut w zacnym gronie

Podcast Pear2Pear

Gdyby ktoś kilka miesięcy temu powiedział mi, że będę gościł w podcaście W cieniu gruszy wraz Przemkiem Marczyńskim to myślę, że uśmiechnąłbym się jedynie z wyrazem powiątpiewania. Tymczasem, w ostatni weekend takie wydarzenie miało miejsce.

Wszystko za sprawą spotkania redakcyjnego Mój Mac Magazyn, który współtworzę. Poszło szybko, gładko i spontanicznie. Nie muszę Wam chyba mówić, jak obawiałem się całej akcji biorąc pod uwagę fakt, że mój kontakt z mikrofonem dotychczas odbywał się jedynie przez barierkę oddzielającą publiczność od sceny na koncertach ulubionych wykonawców.

Całość okazała się niesamowitą przyjemnością. Poczucie komfortu, które generowało miejsce zamieszkania Jaromira udzieliło się nam wszystkim i zdecydowanie słychać to w nagraniu. Mimo drobnych problemów akustycznych, jakie generowała natura, udało się stworzyć całkiem przyzwoity odcinek.

Podcast po premierze ostatniego odcinka zawędrował na szczyt w kategorii Najpopularniejsze w iTunes. Czy można sobie wyobrazić bardziej udany debiut w roli podcastera? Nie wydaje mi się! Oczywiście to wszystko dzięki Wam! Dziękuję bardzo i dziś wyjątkowo mówię do usłyszenia. Spodobało mi się, ot co.

Tymczasem wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji posłuchać, serdecznie zapraszam do nadrobienia zaległości. Zdecydowanie warto!

Link: Pear 2 Pear #24 – iPhone Sześć ES w lesie

0 0 vote
Article Rating