Doskonała seria Podcastów o App Store

broadcast_thumbnail_inquisitive_artwork

Myślę, że większość z Was podziela moje zainteresowanie systemem iOS oraz wszystkim co z nim związane. Z tego względu chciałbym dziś przedstawić Wam Podcast, który zawiera rewelacyjne informacje dotyczące tworzenia jak i sprzedaży aplikacji w App Store.

Inquisitive, to cykl prowadzony przez Myke’a Hurley’a. Myślę, że możecie go kojarzyć z innego popularnego Podcastu, Connected. Jeżeli nie, nie szkodzi. Teraz macie ku temu okazję. W ostatnich trzech odcinkach Myke przedstawia historię powstania oraz doświadczenia deweloperów dotyczące wprowadzenia przez Apple sklepu z aplikacjami App Store. Zawiera się to w trzech ostatnich odcinkach cyklu, do których linki znajdziecie poniżej:

Nie będziecie zawiedzeni, możecie mi zaufać. Barwne opowieści Marco Armenta, czy innych popularnych twórców i świetna realizacja pozwala zgłębić tą historię znacznie przyjemniej niż wertując strony z tym związane. Szczególnie ciekawe jest nastawienie deweloperów do 30% prowizji jaką Apple pobiera od każdego zakupu. Posłuchajcie koniecznie i dajcie znać jakie macie wrażenia. A może słuchacie już tego Podcastu na bieżąco? Komenatrze stoją przed wami otworem.