Jak dodać widget do Centrum Powiadomień – iOS 8

Nowy iOS 8 święci triumfy a Wy jako użytkownicy możecie się na bieżąco cieszyć nowościami, które zostały w nim zaimplementowane. Myślę, że większość z Was, podobnie jak ja na, liście najbardziej oczekiwanych nowości w czołówce wpisała widgety aplikacji w Centrum Powiadomień. Muszę powiedzieć, że to co zaoferowały w tej kwestii OmniFocus i Evernote jest mistrzostwem świata. Samo dodawanie dodatków jest banalne, jednak nie każdy szuka tej opcji w tym samym miejscu.

Jeżeli chcesz dodać widget do swojego centrum powiadomień to musisz je wyświetlić – pociągnięcie z góry ekranu w dół. Po przewinięciu na sam koniec znajdziesz przycisk Edycja.

widget_notification_center_1

Naciśnięcie go spowoduje wyświetlenie listy dostępnych widgetów. Możecie je dodawać, usuwać a także porządkować na liście. Tylko od Was zależy w jakiej kolejności będą się one wyświetlały.

widget_notification_center_2

Dla wielu z Was jest to podstawowa wiedza, jednak spore grono osób nie zawsze wie gdzie tego szukać. W każdym przypadku, zapraszam Was do dzielenia się w komentarzach informacjami na temat tego, które widgety najbardziej przypadły Wam do gustu, a które uważacie za kiepskie i wymagające poprawy ze strony deweloperów.

0 0 vote
Article Rating